درود 

امروز با معرفی یک کمپانی قدرتمند در زمینه استخراج ابری ، مبادلات ارزهای دیجیتال و خرید و فروش تجهیزات ماینر در خدمت شما هستیم. با عضویت در این سایت 10G/H قدرت استخراج رایگان (معادل 6 دلار) به شما پاداش داده می شود که ماهیانه حدود 1000 دوج کوین می توانید به صورت رایگان کسب درآمد داشته باشید. 

توضیحات مدیر این سایت : PowerHash در فوریه سال 2019 (1397/11/12) پس از برگزاری یک اجلاس در توکیو به عنوان یک سرویس نوآور در زمینه استخراج ابری تاسیس شد. PowerHash دارای مدیریت قدرتمند همراه با فن آوری غنی در زمینه صنعت جهانی بلاکچین در شرکت های رده بالا از سرتاسر جهان است. چیزی که ما را به یکی از خلاقترین شرکت ها در زمینه ارزرمزها و فضای بلاکچین تبدیل می کند.

از آن جا که هدف هیئت مدیره ما افزایش بالای بهره وری مالی بود درست پس از اجلاس سران در توکیو تصمیم گرفته شد که شرکت را به دلیل تسلط بربازار تقسیم کنند . و علاوه بر استخراج ابری ، فروش تجهیزات ماینینگ و مبادلات ارزهای دیجیتال را هم در اهداف شرکت قراردهند همچنین این کمپانی از همه اشخاص و شرکت هایی که قصد سرمایه گذاری در شرکت را دارند دعوت به عمل می آورد و آن ها را در سود شرکت سهیم می کند. این کمپانی در ماه ژوئن 2019 (1398/3/11) استخراج ابری خود را در اختیار عموم مردم قرار داد.


کسب بیت کوین رایگان

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: شرکت ,استخراج ,ابری ,زمینه ,رایگان ,سایت ,استخراج ابری ,استخراج رایگان ,فروش تجهیزات ,مبادلات ارزهای ,زمینه استخراج ,مبادلات ارزهای دیجیتال
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نقد و بررسی در این وبلاگ با متد روز زیرک باش سلام به وبلاگ من خوش آمدید لطفا بی مخاطب بخونید و موزیک وب رو اجرا کنید.. 313 منتخب مدیریت کسب و کار MBA اندیشه 14 دری تو زبان و ادبیات انگلیسی معرفی سایت های کلیکی ایرانی جت فن | هواکش | هواکش صنعتی | فن سانتریفوژ